Tel: 01 309 11 37 hsrs@zg.t-com.hr

Menu
HŠRS

HŠRS KONTAKT

Hrvatski športsko ribolovni savez
10000 Zagreb, Trg Krešimira Ćosića 11
Tel: 01 309 11 37
Fax: 01 304 13 52
E-mail: hsrs@zg.t-com.hr
web stranice: www.ribolovni-savez.hr

UPRAVNI I NADZORNI ODBOR

UPRAVNI ODBOR HŠRS:

Predsjednik HŠRS – Vladimir Sever
Dopredsjednik HŠRS – Anđelko Martinčević
Dopredsjednik HŠRS – Ivan Japundžić
Tajnik HŠRS – Tomislav Feldhofer

IME I PREZIME

ADRESA

TELEFON MOBITEL
Pre Vladimir Sever 43000 Bjelovar, Zvijerci 66 043 231124 098 317509
Dopr Ivan Japundžić 32100 Vinkovci, J.J.Štrosmajera 5 032 303 948 098 287 147
Dopr Anđelko Martinčević 31326 DARDA, A.Stepinca 8 031 740 510 098 1814 739

4.

Mile Beslić 34000 Slav. Požega, Svete Gospe 36 034 312460 098 362102

5.

Teo Dujmović 21000 Split, Bušićeva 7 021 643461 098 834522

6.

Marica Habeković 10370 Dugo selo, Rugvička 127 01 2750208 099 2147590

7.

Draženko Jakopović 42240 Ivanec, Kukuljevićeva 39 042 782103 098 268613

8.

Ferid Mačković 52420 Buzet, Petra Flega 4 052 662537 095 9046421

9.

Željko Mataija 53000 GOSPIĆ,Miroslava Kraljevića bb 053 575064 098 245 444

10.

Nikica Medarić 33514 Čačinci, Lipovačka 69 033 684274 098 9865164

11.

Anđelo Orač 10000 Zagreb, I Ferenčica 53 01 2450773 098 429098

12.

Zlatko Paučnik 49210 V. TRGOVIŠĆE, A. Mihanovića 14 049 236233 098 9057811

13.

Ivan Petak 48316 Đelekovec, Šoderica 173 099 3650290

14.

Mladen Potesak 47206 Lasinja, Svetog Florijana 34 047 884139 098 1769613

15.

Ivan Primorac 35207 Gornja vrba, Vrbskih žrtava 50 035 457042 098 341207

16.

Zoran Pfeifer 40000 ČAKOVEC, Miroslava Krleže 49 098 241 884

17.

Branko Lončarević 44000 SISAK; Zibelska 17 091 5100490

18.

Leonard Vesel 51306 ČABAR, Žrtava fašizma 2 051 821 106 091 2626310

NADZORNI ODBOR HŠRS

IME I PREZIME ADRESA TELEFON MOBITEL
Pred Željko Mumlek 31300 Beli Manastir, P. Dobrovića 41 031 703876 099 2181528
2. Miljenko Perko 40311 Lopatinec, Ivana Gorana Kovačića 5 040 329131 098 9286793
3. Zdravko Klopotan 42205 Vidovec, Domitrovec,
Vidovečka 21
098 446519

KOMISIJE

SUDAČKA Mjesto Adresa Privatni Ured E-mail Mobitel
Dražen Stipetić 47300 Ogulin Podvrh 5/18 047 525 622 drazenstipetic@yahoo.com 098 736 983
Stanislav Aladenić 31553 Črnkovci K.A.Stepinca 30 031 645 070 031 516175 stanislav.aladenic@gmail.com 098 133 4914
Mladen Čačić 43280 Garešnica K. Domagoja 2 043 533 001 043 241144 mlad.cacic@gmail.com 098 871 644
Vladimir Habeković 10370 Dugo selo Rugvička 127 srszzds@net.hr 098 923 7273
Ljerka Kahlina 49210 Zabok Bregi zabočki 3 lj.kahlina@gmail.com 099 3001 463
Natjecateljska Mjesto Adresa Privatni Ured E-mail Mobitel
Darko Oreški 40315 M.Središće Peklenica, Marof 10 ssrdmz@ck.t-com.hr 098 761 840
Kristijan Kosmačin 42000 Varaždin B. Radića 25 042 313 194 kristijan.kosmacin@vz.t-com.hr 098 9660 427
Goran Matijašić 48322 Drnje Torčec Podravska 3-a goran@maj-gumitehnik.com 098 902 9559
Nikica Medarić 33514 Čačinci Lipovačka 69 033 684 274 sofia.medaric@vt.t-com.hr 098 9865 164
Tihomir Ronta P.Podgajci V. Nazora 84 031 621 053 031 236 694 rontatihomir@gmail.com 098 438 401

 

Pravno/Stegovna Mjesto Adresa Privatni Ured E-mail Mobitel
Draženko Jakopović 42240 Ivanec Kukuljevićeva 39 042 782 103 042 770 720 drazenko.jakopovic@vz.t-com.hr 098 268 613
Vedran Nemec 43500 Daruvar Krešimirov trg  4/9 vedranveco@hotmail.com 098 602-642
Ivan Petak 48000 Koprivnica Šoderica 173 Ivan.petak@mirovinsko.hr 099 3650290
TUŽITELJIvan Matleković 44000 Sisak Celjakova 32 099 5013698
Gospodarska Mjesto Adresa Privatni Ured E-mail Mobitel
Zlatko Homen 10431 Sv.Nedjelja Brezje, Stupnička 5 zlatko.homen@ri.t-com.hr 098 290799
Zlatimir Kostelić 47300 Ogulin Škrile 1/55 047 532 106 zlatimir.kostelic@ka.t-com.hr 098 181 0908
Teo Dujmović 21000 Split B. Bušića 7 021 643 461 teo.dujmovic@mail.com 098 834 522
Tvrtko Krešić 48260 Križevci S. Radića 19 tvrtko.kresic@gmail.com 098 339 729
Željko Macanić D. Miholjac Pavla Radića 16 031 631653 zmacanic@gmail.com 091 5220401

 


Financijska Mjesto Adresa Privatni Ured E-mail Mobitel
Vladimir Sever 43000 Bjelovar Zvijerci 66 043 231 124 098 317-509
Ivan Japundžić 32100 Vinkovci Štrosmajerova 5 032 303 948 sportsko.ribolovni.savez@
vu.t-com.hr
098 287 147
Anđelko Martinčević 31326 Darda A. Stepinca 8 031 740510 a.martincevic@net.hr 098 1814 739
Miloš Grubić 44000 Sisak Tina Ujevića 2 044 534 865 044 533 621 milos.grubic@sk.t-com.hr 095 901 7574
Zoran Pfeifer 40000 Čakovec M.  Krleže 49 zoran.pfeifer@pfeifer-tti.hr 098 241 884

 

Propaganda Mjesto Adresa Privatni Ured E-mail Mobitel
Željko Mataija 53000 Gospić M. Kraljevića bb 053 575064 redjo11@gmail.com 098 245444
Josip Dimnjašević 31000 Osijek Trpanjska 8 031 564984 091 577 0252
Siniša Slavinić 43000 Bjelovar N. Šopa 2 043 217555 sinisa.slavinic@t-mobile.hr 098 475300

 

Za vode Mjesto Adresa Privatni Ured E-mail Mobitel
Darko Oreški 40315 M.Središće Peklenica,
Marof 10
ssrdmz@ck.t-com.hr 098 761 840
Dražen Stipetić 47300 Ogulin Podvrh 5/18 047 525 622 drazen.stipetic@yahoo.com 098 736 983

KAPETANI

 

LOV RIBE – SENIORI:

Kapetan I:      Miljenko Perko,  40311 Lopatinec, Ivana Gorana Kovačića 5  (040 329131;
Mbt.098 9286793)

Kapetan II:     Dragutin Filipašić, 40329 Kotoriba, Matije Gupca 32 ( 099 4167485

drago.filipasic@gmail.com

LOV RIBE – SENIORKE:

Kapetan I:  : Dražen Štajduhar- 43000 Bjelovar, Podravska 17  (k 043 214 288, p 043 270 378,
MBT 091 254 2949)                             dstajduhar@mup.hr
Kapetan II:    Ivan Kovač  – 49243 Oroslavje, M. Prpića 57       (k 049 284255;  Mbt 099  6876849

 

LOV RIBE – U25:

Kapetan   I:    Željko Raženj – 10000 Zagreb, Crnojezerska 18  (Mbt: 091 8986342)

Kapetan II :    Domagoj Ceković – 44000 Sisak, Odra 105  ( 044 720411 ; Mbt 098 9556154)

 

LOV RIBE – U20:

Kapetan I:  Zlatko Paučnik – 49210 Zabok, Zagrebačka 14 (049 236233: Mbt. 098 9057811)

pauk_8@yahoo.com

Kapetan II: Miroslav Škoda – 40329 Kotoriba, Kralja Petra Krešimira IV br. 29 (Mob 098 9051948)
mei1@ck.t-com.hr

 

LOV RIBE – U15:

Kapetan I: Željko Duković- 43280 Garešnica, Matije Gupca 42    (k 043 531 250, Fax. 043 532 162,
MBT 098 464 907;  )                                zeljko.dukovic@bj.htnet.hr

Kapetan II:     Ivica Vrabec.  – 48350 Đurđevac, R. Boškovića 24 (K048 812 750;

MBT 091 252 1721)                                ivica.vrabec@kc.t-com.hr

 

Direktor gore navedenih reprezentacija u lovu ribe –

Zoran Pfeifer  –  40000 ČAKOVEC, Miroslava Krleže 49 (Mbt. 098 241 884) zoran.pfeifer@pfeifer-tti.hr

 

LOV RIBE – INVALIDI:

Kapetan I: Željko Geček – 42240 Ivanec, Arnoldova 15 (042 781174; Mbt. 098 187 6354

Kapetan II: Dražen Filipović – 42230 Ludbreg, Lovački put 1  (MBT 099 2256268)

narednik@gmail.com

 

LOV PASTRVE MUHOM:

Kapetan I:    Zlatimir Kostelić – 47300 Ogulin, Škrile 1/55( K047 532 106;
MBT 098 181 0908)                                   zlatimir.kostelic@ka.t-com.hr

Kapetan II:     Milan Kuprešanin – 10000 Zagreb, Primorska 7a (099 2133450)

LOV PASTRVSKOG GRGEČA:

Povjerenik:  Marijan Jambrešić, 10000 Zagreb, I Ferenčica 55   MBT 095 8780464
E-mail:   matijanjambresic@gmail.com

Kapetan I:         Željko Novak  –   MBT  099 345 0543     e-mail: podravina.bass@jahoo.com

Kapetan II:       Boris Leskovar   –    MBT   091 2508639     e-mail  boris.leskovar2@sk.t–com.hr

 

LOV PASTRVE VARALICOM

Kapetan I: – Hrvoje Kuzmić  48000 Koprivnica Herešinska 57a     MBT:091 532 9836,
e-mail hrvoje.kuzmic@gmail.com

Kapetan II: – Željko Kuk, Zagreb, Sopot, Šenova 5      MBT  091 4333363 Tel 01 6602214

LOV PASTRVE PRIRODNIM MAMCIMA

Kapetan I: – Slavko Meister, 42220 Novi Marof, Zagorska 50        MBT  098 379568

Kapetan II:– Miloš Grubić, 44000 Sisak, Tina Ujevića 2   MBT. 095 901 7574  Tel: 044 534 865
E-mail:   milos.grubic@sk.t-com.hr

 

LOV ŠARANA:

Kapetan I: Mile Beslić – 34000 Požega, Svete Gospe 36  MBT.  098 363102   Tel 034 312460
e-mail    mile.beslic@tekija.hr

Kapetan II: – Tomislav Vukšić 31500 Našice, Z. Balokovića 2  MBT  091 2120205

 

CASTING   Juniorske reprezentacije

Kapetan I: Marko Popović – 51306 Čabar, G. Žagari, Loknari 2 (MBT 098 908 3502)

Kapetan II: Marino Turk – 51306 Čabar, Žrtava fašizma 5  098 707-613

CASTING Seniorske reprezentacije:

Kapetan I: – Leonard Vesel – 51306 Čabar, Žrtava fašizma 2 (k 051 821-106;
MBT 099 217-7430)    bvesel@gmail.com
Kapetan II: –  Pero Mamuša – 51305 Tršće, Lazi 7  (Mbt.   099 3828541)

FEEDER:

Kapetan  – Ninoslav Žagar   092/16 86 040      01/38 64 851

ninoslav.zagar@zg.t-com.hr               ninoslav.zagar@gmail.com

PREDESTAVNICI U SKUPŠTINI HŠRS-a

Bjelovarsko – Bilogorska (2)
1. Sever Vladimir – 43000 Bjelovar, Zvijerci 66 (K 043 231-124; MBT 098 317-509)
2. Mladen Čačić – 43280 Garešnica, K. Domagoja 2 (MBT 098 871-644)

Brodsko – Posavska (2)
1. Željko Lončar – 35400 Nova Gradiška, Vinogradska 66 (MBT 099 215-8750)
2. Ivan Primorac – 35207 Gornja vrba, Vrbskih žrtava 50 (035 457-042; MBT 098 341-207)

Grada Zagreba (3)
1. Mirsad Ćustić – 10000 Zagreb, Poznanovečka 24 (MBT 099 213-8780)
2. Alojzije Bonić – 10000 Zagreb, G.Bukovac 6/1 (K 01 2343-721 MBT 098 942-0250)
3. Anđelo Orač – 10000 Zagreb, I. Ferenčica 53 (K 01 2450-773, P 01 643-1033, MBT 098 429-098)

Istarska (1)
1. Ferid Mačković, 52420 Buzet, Petra Flega 4 (052 662-537 MBT 095 904-6421)

Karlovačka (2)
1. Zlatimir Kostelić – 47300 Ogulin, Škrile 155 (K 047 525-691, P 047 531-160, MBT 098 181-0908
2. Mladen Potesak – 44416 Lasinja, Sv. Florijana 34 (K 047 884-139; MBT 098/176-9613)

Koprivničko – Križevačka (3)
1. Ivan Petak – 48000 Koprivnica, Šoderica 173 (MBT 099 3650-290)
2. Marijan Cikuš – 48000 Koprivnica, Trg kralja Zvonimira 6 (MBT 091 680-602; 098 354-734)
3. Ivica Vrabec – 48350 Đurđevac, R. Boškovića 24 (048 812-750, MBT 091 252-1721)

Krapinsko – Zagorska (1)
1. Zlatko Paučnik 49214 Veliko Trgovišće, A. Mihanovića 14 (K 049 236-233; P 049 201- 610;
MBT 098 905-7811)

Ličko – Senjska (1)
1. Željko Mataija 53000 Gospić, Miroslava Kraljevića bb (K 053 576-142; fax 053 572313;
MBT 098 245-444)

Međimurska (4)
1. Zoran Pfeifer 40000 Čakovec, Miroslava Krleže 49 (MBT 098 241-884)
2. Darko Oreški 40315 Mursko Središće, Peklenica 305 (P 040 543-445, MBT 098 761-840)
3. Stjepan Lisjak, 40315 Mursko Središće, Martinska 29 B (MBT 098 9051939)
4. Željko Dolenec 40329 Kotoriba, Prvomajska 2 ( MBT 098/691-306)

Osječko – Baranjska (8)
1. Željko Macanić 31540 Donji Miholjac, P. Radića 16 ( K 031 631-653; MBT 091 5220-401)
2. Anđelko Martinčević – 31326 Darda, A.Stepinca 8 (K 031 740-510, U 031 503-409,

MBT 098 1814-739
3. Željko Mumlek 31300 Beli Manastir, Petra Dobrovića 41 (031 701-887, P 031 703-876
MBT 099 218-1528)

4. Dinko Pavković 31400 Đakovo, A. Hebranga 127 ( k. 031 816-008; P 031 821-710;
MBT 092 254-6850)

5. Ivan Klasić – 31221 Josipovac, Osječka 110a (K 031 355-831, U 031 501-370

MBT 091 521-0530
6. Bernard Opančar – 31000 Osijek, Biševska 29 (K 031 507-284, U 031 320-674,

MBT 095 440-0125)
7. Željko Čorba – 31551, V.S. H. Gutmanna 25/b (MBT 091 583-4623)
8. Igor Lončar – 31220 Višnjevac, Kneza Braslava 4 (MBT 099 829-0115)

Požeško – Slavonska (1)
1. Mile Beslić – 34000 Požega, S. Gospe 36 (P 034 312-460; MBT 098 362-102)

Primorsko – Goranska (1)
1. Leonard Vesel – 51306 Čabar, Žrtava fašizma 2 (K 051 821-106; u 051 821-281;
MBT 091 262- 6310)

Sisačko – Moslavačka (3)
1. Đuro Adamović – 44210 Sunja, Lj.Posavskog 7 ( K 044 833-035, MBT 091 798-3480)
2. Željko Srbotnjak – 44320 Kutina, A. Mihanovića 62 (MBT 091 500-1404)
3. Branko Lončarević – 44000 Sisak Zibelska 17 (MBT 091 510-0490)

Splitsko – Dalmatinska (1)
1. Teo Dujmović – 21000 Split, B. Bušića 7 (K 021 643-461; MBT 098 834-522)

Šibensko – kninska (1)
1

Varaždinska (3)
1. Draženko Jakopović – 42240 Ivanec, Kukuljevićeva 39 (K/Fax 042 782-103; U 042 770-720,
MBT 098 268-613)

2. Zdravko Klopotan – 42205 Vidovec, Domitrovec 21 (MBT 098 446-519)
3. Marijan Kolednjak – 42000 Varaždin, Mali plac 1b (042 210-840, MBT 098 342 918)

Virovitičko – Podravska (2)
1. Nikica Medarić – 33514 Čačinci, Lipovačka 69 (K 033 684-274, MBT 098 986- 5164)
2. Jozo Tovarović – 33000 Virovitica, Masarikova 9 (MBT 098 9022300)

Vukovarsko – Srijemska (4)
1. Zlatko Kobašević, 32271 Rokovci Andrijaševci, A. Starčevića 12 (K 032 372-549;
MBT 098 405-153

2. Ivan Japundžić 32100 Vinkovci, Štrosmajerova 5 (K 032 303-948, MBT 098 287-147)
3. Antun Malbašić 32270 Županja, M. Pozajića 62 (K 032 837-247; P 032 830-695;
MBT 098 217-182)
4. Mario Berać – 32272 Cerna, Lj. Gaja 36a (MBT 098 849-3766)

Županija Zagrebačka (3)
1. Dubravko Šeketa – 10431 SvetaNedelja, Mala Gorica, Lj. Gaja 51 (01 3388-188,
MBT 098 773-709)

2. Marica Habeković, 10370 Dugo Selo, Rugvička 127 (K 01 275-0208; MBT 098 659-796)
3. Ivan Meštrović – 10410 Velika Gorica, Domagojeva 26 (01 621-6177; P 623-2883
MBT 098 633-945)

46 delegata